Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Для того, щоб правильно обрати витяжку, необхідно розрахувати необхідну потужність пристрою. Якщо витяжка не буде розрахована під наявну площу приміщення, то уникнути проблем з мікрокліматом не вдасться. Формула розрахунку має такий вигляд - «Q = S*H​​*12», де:

 • «Q» - потужність пристрою, зазначена в м3/год;
 • «S» - площа кухні;
 • «H» - висота приміщення;
 • «12» - базовий коефіцієнт, який необхідний для правильного розрахунку формули.

Наприклад, розрахуємо потужність для приміщення площею 15 м2 та з висотою 2,5 м.

Спираючись на формулу, отримуємо: Q = 12*2,5*15 = 450 м3/год. Тобто, потужність витяжки має бути не менше ніж 450 м3/год. При цьому радимо Вам обирати витяжку з запасом потужності до 30%, у нашому випадку це 135 м3/год. У підсумку рекомендована мінімальна потужність витяжки має становити 585 м3/год.


Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
  Якщо витяжка шумить, то проблема в вентиляторі?
  • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
   Скоріш за все - так. Для точного з'ясування причини шуму в витяжці рекомендуємо Вам залишити завдання в нашому мобільному додатку - майстер Domer знайде причину несправності й, за наявності такої можливості, проведе ремонт витяжки отдразу на місці або в наступний візит (якщо потрібно буде придбати запчастини).
0
0
0