Замовте монтаж люстри в Domer і будь-яке приміщення заграє новими барвами. За необхідністю – проконсультуємо щодо вибору люстри, придбаємо та виконаємо її встановлення.

Замовте монтаж люстри в Domer і будь-яке приміщення заграє новими барвами. За необхідністю – проконсультуємо щодо вибору люстри, придбаємо та виконаємо її встановлення.

Довідкова вартість * - 500 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer збере люстру, вкрутить лампочки, закріпить її на стелі і підключить до проводки. На деякий час доведеться відключити світло в приміщенні.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Збирання люстри
0,25 год
Монтаж люстри
1 шт.
Підключення електричної точки
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

У більшості приміщень є основне та допоміжне освітлення. Основним освітленням, як правило, служить люстра, а другорядним – торшери, бра, настінні світильники. При правильному розташуванні освітлення у приміщенні можна підкреслити його плюси та зробити мінуси менш помітними.

Монтаж люстри можна виконати на будь-яке покриття – від цегли або бетону до дерева чи гіпсокартонних листів. Установка люстри на гіпсокартонні листи виконується на підготовлену конструкцію. ГКЛ може витримувати вагу до 6 кг, а це – вага середньої люстри.

Для встановлення люстри знадобиться виведення електромережі.

Варто обміркувати й варіанти для вмикання/вимикання люстри.

Якщо вона встановлюється в спальні – рекомендуємо зробити два вимикачі у двох різних місцях кімнати – на вході та біля ліжка. Повірте – Ви багато разів скажіть собі спасибі за таке рішення.

Люстра відмінно підкреслить інтер'єр будь-якого приміщення – спальні, кухні, ванної кімнати або коридору. Люстри успішно використовують і в інтер'єрі офісних, комерційних приміщень, кафе, ресторанів.

Дізнатись вартість люстри Ви можете в мобільному додатку Domer всього за кілька кліків.

Усі роботи з обслуговування освітлення в одному мобільному додатку.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам