Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Ми не рекомендуємо проводити монтаж люстри на гіпсокартон. ГКЛ - досить крихкий матеріал, що може витримувати до 6 кг ваги. Прилади вагою у 2-3 кг і одним-двома ріжками можна повісити безпосередньо на гіпсокартонний лист. Люстри з чотирма-п'ятьма ріжками й ваг

Ми не рекомендуємо проводити монтаж люстри на гіпсокартон. ГКЛ - досить крихкий матеріал, що може витримувати до 6 кг ваги. Прилади вагою у 2-3 кг і одним-двома ріжками можна повісити безпосередньо на гіпсокартонний лист. Люстри з чотирма-п'ятьма ріжками й вагою 5-6 кг зажадають використання перехідних елементів. Іншим виходом є переніс більшої частини ваги приладу на підвіси, закріплені на чорновій стелі.


Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
    Оксана
    Ми монтували своїми силами на гіпсокартон - почали підтоплювати сусіди, розмокла стеля, як результат - приходимо з роботи і люстра впала…Після цього вирішила, що сама з чоловіком цього точно не буду більше робити.
0
0
0