Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Плануєте встановлення душової кабіни? Вам необхідно виконати монтаж сифона душової кабіни. Він затримує бруд і сміття від потрапляння до стоку, а після – до каналізації.

Плануєте встановлення душової кабіни? Вам необхідно виконати монтаж сифона душової кабіни. Він затримує бруд і сміття від потрапляння до стоку, а після – до каналізації.

Довідкова вартість * - 430 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer змонтує сифон на душову кабіну.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Збирання сифона
1 шт.
Монтаж сифона для душової кабіни
1 шт.
Перевірка герметичності
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Важлива частина будь-якої душової кабіни – сифон. Він оберігає труби від частих засорів і не дає неприємним запахам проникати з каналізації. Без сифона функціонування душової неможливо, оскільки, у разі його відсутності, кабіна може бути схильна до засмічення.

Відсутність сифона може негативно позначитися на трубопроводі та призвести до можливого затоплення. Потрібен монтаж сифона душа?

Визначте тип сифона. Вони діляться на пляшкові, трубні, плоскі та гофровані. Кожен має однаковий принцип роботи, але різну конструкцію.

Зазвичай для душових кабін необхідний монтаж плоского або гофрованого сифона. Для кабін обирають саме їх у зв'язку з простотою монтажу та невеликого розміру.

Важливо врахувати факт необхідності вільного доступу до сифона. Це дозволить Вам швидко, у разі потреби, замінювати чи чистити сифон.

Вартість монтажу сифона душової Ви можете дізнатися за кілька кліків у мобільному додатку Domer. Вирішимо всі технічні питання у Вашому домі. Замовити майстра будь-яких сантехнічних робіт вдома чи в комерційному приміщенні можна за допомогою зручного мобільного додатку.

0
0
0
Неверный ввод