Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Сифони можна поділити на такі основні види:

 • пляшкові - відрізняються наявністю спеціального відсіку, в якому накопичуєтья сміття й розташовується гідрозасувка. Пляшковий сифон є досить великим, зате простий в обслуговуванні й має високу пропускну здатність;
 • трубні або самопромивні - відрізняються компактністю, але для прочистки такого виду сифонів знадобиться повністю розбирати систему;
 • пласкі сифони - найкомпактніший варіант для встановлення на сантехніку в обмеженому просторі;
 • гофровані вироби - можуть монтуватися при обмеженому просторі за рахунок гофрованої труби, що згинається, але мають менший термін служби за рахунок накопичення сміття у внутрішній ребристій поверхні труби.

Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
  Можно заменить обычный сифон на плоский?
  • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
   Так, ми проводимо заміну сифонів усіх типів, тому можемо замінити звичайний сифон на плаский. Заміна сифона умивальника проводиться майстром після з'ясування всіх необхідних даних за завданням у нашому мобільному додатку.
0
0
0