Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Сифони умивальника різняться в залежності від типу раковини та місця її знаходження. Замовляйте монтаж сифона умивальника в Domer та будьте впевнені в якості робіт.

Сифони умивальника різняться в залежності від типу раковини та місця її знаходження. Замовляйте монтаж сифона умивальника в Domer та будьте впевнені в якості робіт.

Довідкова вартість * - 330 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer змонтує сифон на раковину.

Роботи займуть близько 40 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Збирання сифона
1 шт.
Монтаж сифона
1 шт.
Перевірка герметичності
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Важлива частина будь-якого умивальника чи раковини – сифон. Він захищає труби від частих засорів і не дає неприємним запахам проникати з каналізації.

Без сифона функціонування умивальника неможливе, оскільки, у разі його відсутності, він вже незабаром може піддатися засміченням.

Відсутність сифону може негативно позначитися на трубопроводі та призвести до можливого затоплення. Потрібний монтаж сифона умивальника?

Визначте тип сифона. Вони діляться на пляшкові, трубні, плоскі та гофровані. Кожен має однаковий принцип роботи, але різну конструкцію. Як правило, для умивальників підходять всі види сифонів залежно від його розміщення у ванній кімнаті.

Наприклад, якщо умивальник встановлений на пральній машині, необхідний монтаж плоского сифона. Якщо умивальник встановлений у тумбочці – підійде трубний або пляшковий сифон.

Хочете заощадити місце – гофрування сифон – відмінний варіант для Вас.

Важливо врахувати факт необхідності вільного доступу до сифона. Це дозволить Вам швидко, у разі потреби, міняти чи чистити сифон.

Вартість монтажу сифона умивальника Ви можете дізнатися за кілька кліків у мобільному додатку Domer.

Вирішимо всі технічні питання у Вашому домі.

0
0
0
Неверный ввод