Сифон – основна частина зливного пристрою ванни. Монтаж сифона ванни необхідний для правильного зливу води в каналізацію та усунення можливих засмічень.

Сифон – основна частина зливного пристрою ванни. Монтаж сифона ванни необхідний для правильного зливу води в каналізацію та усунення можливих засмічень.

Довідкова вартість * - 380 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer змонтує сифон на ванну.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Збирання сифона
1 шт.
Монтаж сифона для ванни
1 шт.
Перевірка герметичності
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Сифон – важлива частина сантехнічної системи кожної квартири, будинку та обов'язкова частина будь-якого сантехнічного приладу. Сифон захищає труби від частих засорів і не дає неприємним запахам проникати з каналізації. Без сифона функціонування ванни неможливе, оскільки, у разі його відсутності, ванна може бути схильною до засмічень.

Відсутність сифону може негативно позначитися на трубопроводі та призвести до можливого затоплення. Потрібен монтаж сифона ванни?

Визначте тип сифона. Вони діляться на пляшкові, трубні, плоскі та гофровані. Кожен має однаковий принцип роботи, але різну конструкцію.

Монтаж трубного сифона виконують на високих ваннах. Цей варіант сифона чудово підходить для ванної кімнати. Монтаж пляшкового сифона може виконуватись на будь-які типи ванни у зв'язку з його універсальністю та простотою.

Гофрований сифон монтується на низькі ванни де немає можливості встановлення сифона нормального розміру.

Вартість монтажу сифона ванни Ви можете дізнатися за кілька кліків у мобільному додатку Domer.

Вирішимо всі технічні питання у Вашому домі.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам