Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Придбали вікна, та не знаєте, хто їх встановить? Замовляйте монтаж вікна в мобільному додатку Domer. Дізнатися вартість встановлення Ви можете в нашому додатку.

Придбали вікна, та не знаєте, хто їх встановить? Замовляйте монтаж вікна в мобільному додатку Domer. Дізнатися вартість встановлення Ви можете в нашому додатку.

Довідкова вартість * - 690 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає монтаж вікна й ущільнювача.

Роботи займуть близько 1,5 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 3 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж вікна
1 пог. м
Монтаж ущільнювача пластикового вікна
3 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Вирішили замінити вікна? Оберіть відповідну модель. Розміри вікон, кількість камер, ширина рам – необхідно враховувати все. Адже монтаж вікна – тонка процедура, при виконанні якої будь-які неточності можуть дорого обійтися. Протяги, замерзання приміщення, зайва вологість, пил у кімнаті – одні з найпоширеніших проблем. Перед виконанням монтажу вікна необхідно виконати демонтаж старої віконної рами, якщо установка виконується не при чорновому оздобленні приміщення.

Перший етап при цьому – підготовчі роботи. Рекомендуємо виконувати заміну вікон у теплу пору року – навесні, влітку або восени без снігу, дощу та вітру. Погана погода ускладнить виконання робіт, а зайва волога та мороз може пошкодити вікно, порушивши його герметизацію. Крім того, для монтажу вікон у холодну пору року підійде тільки морозостійка монтажна піна, а на порожні віконні рами доведеться встановлювати полотно, яке зберігатиме тепло в приміщенні.

Якщо Ви замовили вікна у виробника заздалегідь – Ви можете викликати майстра у нашому додатку. Якщо вікна необхідно доставити – вкажіть це під час створення завдання.

Створюйте завдання в мобільному додатку Domer всього за кілька кліків, дізнавайтеся вартість монтажу вікна і чекайте на фахівця. Довірте технічні питання професіоналам – викликайте домашнього майстра.

0
0
0
Неверный ввод