Встановити бойлер у ванній можливо за допомогою мобільного додатку Domer. Залишайте завдання, відповідайте на уточнювальні питання та очікуйте майстра.

Встановити бойлер у ванній можливо за допомогою мобільного додатку Domer. Залишайте завдання, відповідайте на уточнювальні питання та очікуйте майстра.

Довідкова вартість * - 1020 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer встановить і підключить бойлер до водопостачання, каналізації та електромережі.

Роботи займуть близько 2 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Свердління отвору в плитці (ДУ 16-25 мм)
4 шт.
Монтаж водонагрівача (бойлера)
1 шт.
Підключення водонагрівача (бойлера) до водопостачання
1 шт.
Монтаж підвідного шланга
2 шт.
Підключення електричної точки
1 шт.
Монтаж фітинга (кута, трійника, перехідника)
2 шт.
Підключення зливу до каналізації
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Бойлер – часто, невіддільна частина будь-якої ванної кімнати, як багатоквартирного, так і приватного будинку. На жаль, у багатьох житлових багатоквартирних будинках досі поширено практику відключення гарячої води для проведення гідравлічних робіт.

Така популярність бойлерів пов'язана тільки з тим, що ніхто не хоче ні дня сидіти без гарячої води – це просто дискомфортно.

Що ж, Ви вирішили встановити бойлер. Обрали потрібну модель, запланували місце розташування пристрою. Що далі?

Електромережа як Вашої квартири, так і будинку має витримувати навантаження бойлера. Якщо у Вас змонтовано стару проводку – можливо, її доведеться замінити.

Бойлер зазвичай підключається до окремого автомата на електричному щитку. Оскільки прилад вимагає великої кількості енергії для роботи – установка автомата необхідна.

Кріплення, на які виконують монтаж бойлера, повинні витримувати вагу, конструкція стіни не повинна просідати або кришитися. Вага середнього бойлера 5-15 кілограм + його літраж. Установка повинна виконуватись з огляду на це.

Правильно встановити бойлер, під'єднати його до водопостачання та електромережі Вам допоможе Domer. Дізнайтеся вартість установки бойлера та чекайте на фахівця для виконання робіт.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам