Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

При виборі бойлера для дому рекомендуємо Вам звернути увагу на:

 • кількість споживачів (чим їх більше, тим більшого об'єму води потребує бойлер);
 • кількість джерел води (якщо бойлер потрібен тільки для миття посуду - слід звернути увагу на моделі, об'ємом 50-80 л. При підключенні до бойлера душу, ванної та інших приладів - орієнтуйтеся на моделі з більшим літражем);
 • місце встановлення бойлера (середній бойлер важить близько 20 кг. + об'єм води в ньому. Не кожна стіна здатна витримати таке навантаження, що є важливим при розміщенні баку);
 • внутрішнє оснащення бойлера (бойлер з сухим чи мокрим ТЕНом працює та коштує по-різному, відповідно й термін їх роботи значно різниться).

Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
  Тамара
  А є якась різниця в монтажі вертикальних чи горизонтальних бойлерів?
  • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
   @Тамара Як вертикальні, так і горизонтальні бойлери монтують на дюбелі та, найчастіше, на стіну. Який встановити бойлер - залежить від місця монтажу та розмірів водонагрівача. Різницею в монтажі горизонтального та вертикального бойлерів є лише ергономіка простору, оскільки горизонтальний бойлер займає значно менше місця, ніж вертикальний, а тому зручніший для розміщення меблів та сантехнічних приладів у ванній кімнаті чи туалеті. Domer виконає монтаж бойлера за Вашим завданням у мобільному додатку.
0
0
0