Замовляйте підключення вентилятора в ванній чи на кухні. Наша диспетчерська служба допоможе Вам обрати потрібну модель та надати консультацію щодо вибору вентилятора.

Замовляйте підключення вентилятора в ванній чи на кухні. Наша диспетчерська служба допоможе Вам обрати потрібну модель та надати консультацію щодо вибору вентилятора.

Довідкова вартість * - 200 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer змонтує витяжний вентилятор і підключить його до електромережі.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж витяжного вентилятора
1 шт.
Підключення електричної точки
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Витяжка та вентиляція – найважливіша частина будь-якої квартири, будинку чи офісу.

Величезна кількість будинків, планувалася інженерами 50 і більше років тому. У цих будинках були встановлені дерев'яні вікна, димовентиляційні канали регулярно обслуговувалися та чистилися – проблем із вентиляцією не було.

Зараз залишається все менше дерев'яних вікон, у більшій кількості приміщень зроблено перепланування, порушено роботу вентиляції.

Саме тому монтаж витяжного вентилятора та правильне його обслуговування – гарантія того, що повітря у Вашому домі не буде спертим. Установка вентиляції виконується у ванній кімнаті, туалеті, кухні, в коморах, гаражах, ін.

Зазвичай її встановлюють у вже готовий отвір вентиляційного каналу, який стандартно присутній у будь-якій квартирі.

Витяжні вентилятори можуть монтуватися як на стіну, так і на стелю, залежно від розташування вентиляційного каналу.

Вентилятор має кілька варіантів включення – мотузочком (не дуже поширений спосіб) та звичайним вимикачем. Рекомендуємо саме другий варіант підключення з окремими вимикачами для освітлення та вентиляції – так використання пристрою буде максимально комфортним.

Дізнатися вартість монтажу вентилятора Ви можете в мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Чекаємо на Ваші завдання!

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам