Монтаж витяжного вентилятора проводиться у вентиляційний отвір у ванній, на кухні чи в туалеті. Зазвичай, він вже завчасно виведений у приміщення, тому все, що залишається - провести монтаж витяжного вентилятора в вентиляційний отвір. Слід зауважити, що для

Монтаж витяжного вентилятора проводиться у вентиляційний отвір у ванній, на кухні чи в туалеті. Зазвичай, він вже завчасно виведений у приміщення, тому все, що залишається - провести монтаж витяжного вентилятора в вентиляційний отвір.

Слід зауважити, що для підключення витяжного вентилятора необхідно вивести проводку від нього до перемикача освітлення. Так, витяжний вентилятор може вмикатися під час увімкнення світла в приміщенні чи окремим вимикачем, на розсуд клієнта Domer.


Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
  Сергей Нехай
  Ви можете зробити отвір в стіну на вулицю, щоб вентилятор встановити?
  • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
   Domer Service
   @Сергей Нехай В багатоквартирних будинках заборонено робити зовнішні отвори для встановлення вентиляції - вентилятор виводиться в димовентиляційний канал, що передбачено проєктною документацією будинку. Що стосується приватних будинків - так, ми зможемо зробити отвір для витяжного вентилятора. 
0
0
0