Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Викликати сантехніка для виконання будь-яких робіт Ви можете в додатку Domer. Монтаж водопостачання у квартирі професіоналом за кілька кліків в мобільному додатку.

Викликати сантехніка для виконання будь-яких робіт Ви можете в додатку Domer. Монтаж водопостачання у квартирі професіоналом за кілька кліків в мобільному додатку.

Довідкова вартість * - 150 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer зробить розмітку згідно з планом, поріже труби та виконає їх прокладання зовнішнім способом.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж труби водопостачання пластикової
1 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Труби водопостачання потрібні для всієї сантехніки та більшості побутової техніки такої як змішувача, ванни, душової кабіни, пральної та посудомийної машин. Труби забезпечують наші квартири та будинки водопостачанням, а тому прокладання труб надзвичайно важливий етап ремонтних робіт, який необхідно виконувати за допомогою професійних інструментів та якісних матеріалів для тривалої та надійної служби системи водопостачання.

Планування розведення труб – перший етап при будь-якому ремонті, адже тільки так труби вдасться замаскувати при фінішному оздобленні приміщення.

По суті, монтаж труб водопостачання простий: від стоякової труби необхідно провести трубопровід до всіх необхідних побутових приладів та сантехніки. Робити це можна як за допомогою сталевих чи чавунних труб, так і гофрованими трубами, залежно від вимог приладу, на який подається вода.

Важливими нюансами при монтажі труб є встановлення фільтрів на воду, редукторів тиску води та запірних вентилів.

  1. Фільтри прибирають із води, що надходить у приміщення, шкідливі домішки такі як солі, метали, накип, що псують якість сантехніки та можуть шкодити людині.
  2. Запірні вентилі необхідні для монтажу, оскільки дозволяють оперативно перекрити воду на приміщення або сантехнічний прилад у разі аварійних ситуацій або з метою їх запобігання.
  3. Редуктори тиску води необхідні для монтажу перед побутовою технікою, у роботі якої, за надмірного тиску, можуть виникнути несправності.

Дізнайтесь вартість прокладання водопровідних труб у житловому або комерційному приміщенні всього за пару кліків – подавайте завдання в мобільному додатку Domer.

0
0
0
Неверный ввод