Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Все залежить від ситуації. Найліпше проводити заміну труб одразу по всьому стояку будинку. Та якщо будинок багатоповерховий та не сучасний - заміна стоякових труб в такому будинку перетворюється на справжній квест. Та все ж можливість замінити трубу без втру

Все залежить від ситуації. Найліпше проводити заміну труб одразу по всьому стояку будинку. Та якщо будинок багатоповерховий та не сучасний - заміна стоякових труб в такому будинку перетворюється на справжній квест.

Та все ж можливість замінити трубу без втручання в інженерні мережі сусідів зверху чи знизу залишається майже завжди - достатньо «врізатися» в стоякову трубу і заміна всього стояка не буде обов'язковою.


Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
    Олександр Семенов
    Ви зможете стоякову трубу у нас вдома і у сусідів знизу прокласти?
  • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
    Алена Лукьяненко
    Однозначно міняти по всьому стояку! Краще витратити час і домовитися з сусідами, ніж потім без кінця мучитися від протікання через чавунну трубу в міжповерхових перекриттях...
0
0
0