Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Якщо розетка іскрить і Ви відчуваєте запах гарі при її ввімкненні – час задуматись про її заміну чи ремонт. Замовляйте ремонт розетки в мобільному додатку Domer!

Якщо розетка іскрить і Ви відчуваєте запах гарі при її ввімкненні – час задуматись про її заміну чи ремонт. Замовляйте ремонт розетки в мобільному додатку Domer!

Довідкова вартість * - 200 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer проведе діагностику несправності, розбере розетку та виконає ремонт. На деякий час доведеться відключити світло в приміщенні.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Ремонт розетки з демонтажем і монтажем
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Несправності в роботі домашніх електроприладів – явище нерідке.Одна з найчастіших проблем – несправність розетки. Механічні зусилля, що виникають при вмиканні та вимиканні вилок електроприладів, призводять до ослаблення електричних контактів, розхитування корпусу розетки в стіні, що може спричинити обгоряння проводів, перегрів контактів та обгорання пластмасового корпусу. Розв'язання таких проблем не варто відкладати – вони вимагають оперативного вирішення, адже можуть призводити до короткого замикання чи навіть пожежі. І головне, що Ви можете зробити – викликати електрика для усунення несправностей електроприладу.

Важливо враховувати, що ремонт розеток, як і будь-яких інших електроприладів, не варто виконувати самостійно без належного досвіду та інструментів для проведення таких робіт. Електромережа – небезпечна для здоров'я та життя людини інженерна комунікація, адже за її несправності завжди є ризик ураження струмом. Саме тому рекомендуємо довірити ремонт електроприладів спеціалісту.

Викликати майстра додому для ремонту розетки Ви можете у мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Створіть завдання, дізнайтеся вартість ремонту або заміни розетки та чекайте на майстра. Виконаємо всі роботи з обслуговування електромережі – чекаємо на Ваші завдання!

0
0
0
Неверный ввод