Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Ознак того, що розетка вийшла з ладу і користування нею - небезпечне, може бути декілька: поверхня розетки змінила свій колір на чорний, жовтий, помаранчевий. Скоріш за все, під впливом високої температури вона нагрівається, що шкодить її роботі й така роз

Ознак того, що розетка вийшла з ладу і користування нею - небезпечне, може бути декілька:

 • поверхня розетки змінила свій колір на чорний, жовтий, помаранчевий. Скоріш за все, під впливом високої температури вона нагрівається, що шкодить її роботі й така розетка може повністю вийти з ладу, а тому потребує заміни;
 • розетка іскрить при вмиканні чи вимиканні електропристроїв. Це може бути спричинене зносом розетки, електроприладів чи електропроводки.

Найліпше з проблемою та шляхами її вирішення розбереться спеціаліст. Тому, в разі будь-яких несправностей з розеткою - звертайтеся до Domer. Бо часто наслідки нехтування безпекою в експлуатації електрики можуть бути сумними.


Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
  Анастасия
  Чоловік висмикував подовжувач і відірвав зовнішню частини розетки. Сам ремонтувати боїться. Скажіть, будь ласка, а ваш майстер зможе заодно і люстру повісити?
 • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
  Артем Степура
  Може поступово плавитися всередині, тоді можна ще і запах гару відчути
0
0
0