Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Світильник повністю або частково перестав працювати, та Ви зовсім не хочете його міняти? Не біда! Замовляйте ремонт світильника в мобільному додатку Domer.

Світильник повністю або частково перестав працювати, та Ви зовсім не хочете його міняти? Не біда! Замовляйте ремонт світильника в мобільному додатку Domer.

Довідкова вартість * - 405 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer проведе діагностику несправності, розбере світильник, проведе ремонт. На деякий час доведеться відключити світло в приміщенні.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж світильника стельового
1 шт.
Діагностика та пошук несправності
0,5 год
Монтаж світильника стельового
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Стельовий світильник – один з найпопулярніших варіантів освітлення як для дому, так і для бізнес-приміщеня. При будь-яких несправностях у роботі світильника перше, що спадає на думку – придбати та встановити новий освітлювальний пристрій. Але навіщо, якщо майже у всіх ситуаціях можна виконати ремонт стельового світильника? Звісно, для цього знадобляться інструменти та необхідні технічні навички. Електрика – складна інженерна комунікація, самостійне втручання в яку небезпечне для здоров'я та життя людини. Наша рекомендація – довірити виконання робіт спеціалісту.

Та насамперед необхідно встановити причину несправності стельового світильника.

  1. Найбанальніша проблема – непрацюючі лампочки. Не працює лампочка у світильнику? Спробуйте використати її для аналогічного приладу. Якщо на іншому пристрої лампочка працює – проблема не в ній, а в самому світильнику.
  2. Якщо лампи справні, але освітлення не працює – перевірте вимикач світла. Часто причина несправності криється в згорілих контактах – електричний струм не потрапляє на патрони освітлювального приладу. Якщо лампочка вмикається лише при повторному натисканні на кнопку вимикача – проблема саме у вимикачі.
  3. Частою причиною несправності також може виступати несправність проводки. Під час проведення ремонтних робіт чи за будь-яких механічних ушкоджень робота проводки може бути порушена. Виявити причину самостійно майже неможливо – знадобиться допомога майстра.

Якщо жоден з варіантів не спрацював у Вашій ситуації, необхідно викликати електрика для виявлення причин несправності, діагностики електромережі та освітлювального приладу. Викликати майстра Ви можете в додатку Domer всього за кілька кліків. Створіть завдання, дізнайтеся вартість ремонту стельового світильника та очікуйте на спеціаліста.

Усі роботи з обслуговування освітлення в одному мобільному додатку.

0
0
0
Неверный ввод