Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Перш за все - відключіть джерело живлення, і подивитися світло згасло в одній кімнаті або по всій квартирі. Якщо світло все ж по квартирі є, а знеструмлена тільки одна кімната, слід звернути увагу на світильник. У цьому випадку питання більш складне: може зна

Перш за все - відключіть джерело живлення, і подивитися світло згасло в одній кімнаті або по всій квартирі. Якщо світло все ж по квартирі є, а знеструмлена тільки одна кімната, слід звернути увагу на світильник.

У цьому випадку питання більш складне: може знадобитися ремонт самого світильника, електропроводки або вимикача. Для усунення таких питань варто звернутися до Domer.


Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
    Ольга Никулина
    У мене була ситуація, що вибивало торшер постійно - замінили - він і далі не працював. Виявилося, що справа в проводці. Сусіди робили ремонт і випадково підрізали нам провід в стіні...
0
0
0