Виконаємо ремонт змішувача на умивальнику на кухні чи в ванній кімнаті. Створіть завдання, опишіть проблему, додайте фото й оберіть зручний час візиту майстра.

Виконаємо ремонт змішувача на умивальнику на кухні чи в ванній кімнаті. Створіть завдання, опишіть проблему, додайте фото й оберіть зручний час візиту майстра.

Довідкова вартість * - 600 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає діагностику несправності, розбере змішувач і виконає ремонт.

Роботи займуть близько 1,5 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж змішувача
1 шт.
Діагностика та усунення несправності
0,25 год
Монтаж змішувача
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Змішувач – обов'язковий атрибут будь-якого умивальника. Більшість людей обирає монтаж одноричажного змішувача для умивальника, оскільки такий тип крана найзручніший для використання у побуті. Температура води в таких кранах регулюється лише одним важелем, на відміну від змішувачів з двома вентилями.

Які несправності можуть траплятися зі змішувачами? Найпоширеніші з них відбуваються у зв'язку з тривалим терміном використання пристрою, механічними пошкодженнями або відсутністю встановлених фільтрів. Найпоширеніші причини несправності пристрою:

  1. Несправність у роботі аератора. Аератор – сіточка, яка встановлюється на вилив крана і змішує воду з повітрям, що значно заощаджує споживання води. З часом він може іржавіти та забиватися, але легко замінюється майстром чи навіть самостійно.
  2. Зношування прокладок на стиках змішувача. Згодом вони втрачають свою еластичність і тріскаються, а тому вимагають періодичної заміни.
  3. Відсутність фільтрів для води. Фільтр грубої очистки та магістральний фільтр обов'язкові до встановлення. Вони очищають воду від шкідливих домішок, зберігаючи працездатність як сантехніки, і побутових пристроїв, які використовують воду, значно продовжуючи їх роботу.
  4. Механічні ушкодження – тріщини або інші несправності, при яких кран потребує ремонту.

Дізнайтесь вартість ремонту змішувача ванни або його заміни в мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Всі роботи з обслуговування сантехніки у Вашій оселі або бізнес-приміщенні.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам