Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Причин для ремонту чи заміни змішувача ванни може бути багато. Основні з них:

 • аератор змішувача потребує чистки;
 • незадовільна збірка змішувача;
 • знос змішувача.

В залежності від виду несправності змішувача бувають різні способи розв'язання проблеми. Так, наприклад, якщо забився аератор змішувача - його можна легко помити чи провести заміну навіть самостійно. Якщо зі з'єднання змішувача тече вода - його можна відремонтувати, замінивши гумову прокладку. Але при тривалому терміні використання змішувача, враховуючи якість води і знос механізму всередині - він, скоріш за все, потребуватиме заміни.


Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
  А как часто лучше вообще их менять?
  • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
   Точних рекомендацій щодо терміну служби змішувачів надати не можемо, оскільки тут усе різниться від виробника та частоти користування змішувачем. Деякі можуть служити й десятки років, а деякі вже за рік-два виходять з ладу. З практики, можемо сказати, що приблизний термін служби середнього за якістю змішувача складає близько 3-х років. Окрім того, слід зазначити, що змішувач, яким користується сім'я з 3-х осіб, вийде з ладу значно швидше за той, яким користується одна людина. Загалом, якщо Ви не маєте претензій до роботи приладу, то заміна змішувача Вам не потрібна - знадобиться лише періодична чистка. 
0
0
0