Стравлення повітря з радіаторів опалення краще проводити перед початком опалювального сезону та після його завершення. Це сприятиме безперебійній роботі системи опалення в вашій оселі та забезпечить стабільну роботу батарей у холодну пору року. Повернутися

Стравлення повітря з радіаторів опалення краще проводити перед початком опалювального сезону та після його завершення. Це сприятиме безперебійній роботі системи опалення в вашій оселі та забезпечить стабільну роботу батарей у холодну пору року.


Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
  Світлана Харченко
  А якщо немає опалення в одній з кімнат-можна звертатися до вас?
  • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
   Domer Service
   @Світлана Харченко Перш за все перевірте - чи не перекрите опалення в радіаторі. Якщо радіатори не перекрито й Ви мешкаєте в багатоквартирному будинку - скоріш за все, проблема на боці обслуговуючої організації, що займається наданням послуг з опалення в Вашому конкретному будинку. Якщо ж опалення у Вашому будинку наявне й відсутні відключення по стояку - проблема може бути у радіаторі опалення, з якого не стравлено повітря. Ми зможемо провести стравлення повітря з радіатора - залишайте нам завдання в мобільному додатку.
0
0
0