Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Перед опалювальним періодом необхідно стравити повітря з батарей. Це зробить їх роботу безперебійною й радіатор не буде нагріватися лише частково. Замовляйте в Domer.

Перед опалювальним періодом необхідно стравити повітря з батарей. Це зробить їх роботу безперебійною й радіатор не буде нагріватися лише частково. Замовляйте в Domer.

Довідкова вартість * - 270 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer спустить повітря з батареї. Це необхідна процедура перед кожним опалювальним сезоном, оскільки без стравлення повітря робота радіатора опалення може бути порушена.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Стравлення повітря з батареї
1 шт.
Перевірка вентилів на радіаторі опалення
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Система опалення – одна з найскладніших інженерних систем у будинку. Тому правильне обслуговування радіаторів та самої системи опалення має проводитися якісно та своєчасно.

Власники квартир та будинків часто можуть стикатися з проблемою повітряних корків в опалювальній системі. Вони виражаються шумами в системі опалення, поганим нагріванням батарей і корозією металевих частин батареї.

Навіть з ідеально спроєктованою системою необхідно періодично проводити стравлювання повітря перед опалювальним сезоном та після його завершення. Це продовжить роботу та якість служби батарей протягом тривалого терміну.

Як зрозуміти, що потрібно провести стравлювання повітряних корків з батареї?

  1. Спробуйте батарею на дотик. Якщо частина радіатора холодна, значить у системі є зайве повітря.
  2. Якщо під час роботи системи опалення температура в приміщенні знизилася без явних причин.
  3. Якщо в радіаторі чути булькання або шум переливу води.

Щоб стравити повітря з батареї викликайте майстра Domer. Дізнайтеся вартість стравлення повітря з батареї за кілька кліків у нашому мобільному додатку. Чекаємо на Ваші завдання!

0
0
0
Неверный ввод