Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Повітряні пробки у радіаторах опалення заважають ефективній роботі системи. Через це батареї не прогріваються повністю, радіатор опалення може залишитися повністю чи частково холодним. Саме тому необхідне стравлення повітря з батареї. Це допоможе Вам не лише у

Повітряні пробки у радіаторах опалення заважають ефективній роботі системи. Через це батареї не прогріваються повністю, радіатор опалення може залишитися повністю чи частково холодним. Саме тому необхідне стравлення повітря з батареї. Це допоможе Вам не лише уникнути можливих аварій та нормалізувати роботу системи опалення, а й зекономити кошти та ресурси, адже радіатор, недостатньо забезпечений теплоносієм, споживає значно більше енергії для досягнення необхідної бажаної температури й тим самим викликає більші витрати.


Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
  Ирина Молчанова
  Раніше це робив жек, а після створення ОСББ вирішили замовляти спеціалістів, щоб все гладко йшло. Можна вас замовляти для такого?
  • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
   Domer Service
   @Ирина Молчанова Так, ми проводимо роботи зі стравлення повітря з батарей як в приватних, так і в багатоквартирних будинках. Залишайте нам завдання в мобільному додатку для більш детальної консультації від нашої диспетчерської служби. 
0
0
0